Geely - LPG Montajları

Gelly OTOGAZ Sistemleri

Gelly araç modelleri yüksek kalite standartlarına sahip olması sebebiyle ülkemizden de yoğun olarak talep görüyor. Şık ve estetikli tasarımıyla dikkat çeken bu otomobil modelleri zengin renk tonlarına da sahip olduğundan her zevke hitap ediyor.

Gelly oto modelleri kaliteli motor sistemine de sahiptir. Bu nedenle Gelly OTOGAZ sistemleri dönüştürülmesinde de motorun hasar görmesi söz konusu değildir. Benzinli ve dizel versiyona sahip olan bu modellerde daha düşük yakıt tasarrufu sağlanması açısından OTOGAZ sistemine dönüştürülebiliyor. Pek çok sürücüler kaliteli OTOGAZ sistemleri firmasından benzin ve dizel yakıtlı sistemi doğrudan LPG’li OTOGAZ sistemine dönüştürebiliyor.

Gelly OTOGAZ Sistemleri Neden Tercih Ediliyor?

Merak edilen Gelly OTOGAZ sistemleri ülkemizde de yoğun olarak tercih ediliyor. Diğer otomobil modellerinde olduğu gibi Gelly oto modellerinde de benzin ve dizel yakıt sistemi uzun mesafelerde yüksek tüketim gerçekleştiriyor. Bu da doğrudan araç sürücüsünün daha yüksek maliyete girmesi anlamına geliyor. Gelly OTOGAZ sistemleri bu durumun önüne geçerek sürücülerin daha düşük harcama yapmasını sağlıyor.

Sıralı LPG sistemi olarak da tanımlanan OTOGAZ sistemleri ayrıca farklı bir çalışma mantığı sunuyor. Diğer sistemlerden farklı olarak daha sade ve anlaşılır bir çalışma sistemine sahiptir. OTOGAZ sistemleri veya sıralı sistem birden fazla nokta üzerinden elektronik sıralı enjeksiyonlu otomobillere pratik bir biçimde montaj edilebilen özel tasarımlı sistemlerdir.

Gelly OTOGAZ Sistemleri Çalışma Mantığı

Profesyonel Gelly OTOGAZ sistemleri çalışma mantığı karmaşık değildir. Bu sistemlerde Gelly oto modeli ilk olarak benzin üzerinden çalıştırılır. Otomobilin motor suyu 36 ila 40 derece aralığına erişinceye dek bu işleme devam edilir. İstenilen sıcaklık değerlerine erişim sağlandığında regülatör sistemi üzerinde yer alan ısı sensoru sayesinde elektronik kontrol ünitesine sinyal ulaştırılarak bu kapsamda gaz sistemi aktif konuma dönüştürülür.

Bu işlem sayesinde otomobil benzin ile çalışmayı bırakıp doğrudan OTOGAZ sistemi üzerinden işlev görmeye başlar. Otomobilin ısı düzeyi yüksek olması durumunda ise ortalama olarak 20 saniyelik zaman dilimi içerisinde OTOGAZ sistemi aktif oluyor.

Gelly OTOGAZ Sistemlerinin Başlıca Avantajı

Sıralı Gelly OTOGAZ sistemlerinin başlıca avantajı ise, karbüratörlü sistemlerde doğrudan el üzerinden gerçekleştirilen işlemlerin sıralı OTOGAZ sistemlerinde otomatik bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Dolaysıyla bu işlemde firma personellerinin el üzerinden eylemde bulunması söz konusu değildir. Firmamız bu hizmeti sunuyor. Gelly OTOGAZ sistemleri için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Bakım SorgulamaRandevu TalebiTeklif TalebiTasarruf HesaplamaWhatsapp MesajAra: (0216) 441 03 03