Alfa Romeo - LPG Montajları

Alfa Romeo Otogaz Sistemleri

Otogaz sistemi, araçlarda rahat bir kullanım sağlamaktadır. Performansı arttırmanın yanında aynı zamanda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Sıralı otogaz sistemleri, son zamanlarda Türkiye’de ve Dünya’da oldukça talep görmektedir.

Sıralı otogaz sistemleri, günümüz son teknoloji otomobillerine uygun olarak geliştirilmiştir. Otomobil markalarına göre değişik modelleri ve yapıları bulunmaktadır. Alfa Romeo otogaz sistemleri firmamızda Alfa Romeo marka aracınız için uygun otogaz sistemlerini bulabilirsiniz. Firmamızda en kaliteli parçalar ve en kaliteli ustalar ile montaj yapılmaktadır.

LPG Nedir?

LPG, petrol gazının sıvılaştırılmış halidir. Tüp gaz olarak da adlandırılmaktadır. Renksiz ve kokusuz olmasına rağmen, ufak bir sızıntı fark edilebilsin diye özel olarak kokulandırılmıştır. Evlerde, yemek pişirmek amacıyla kullanılmak için, küçük çelik tüplere doldurulmaktadır. Bunun yanı sıra çoğunlukla otomobillerde kullanılmaktadır. Otogaz sistemleri arasında en çok LPG dönüşüm teknolojisi kullanılmaktadır.

LPG sistemi, karbüratörlü ya da enjektörlü araçlara fark etmeksizin takılmaktadır. İki araç tipinde de sorunsuz bir performans göstermektedir. Diğer yakıt türlerine göre, yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Hava kirliliğini de en az seviyede tutmaktadır.

Araç performansını en üst seviyede tutmaktadır. Aynı zamanda araç ömrünü uzatmakta ve araç çalışırken ses çıkarmasını engellemektedir. Alfa Romeo otogaz sistemleri firmamız ile kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sıralı Sistem LPG Nedir?

Araçlarında LPG yakıtı kullanmak isteyen sürücülerin sıralı sistem LPG taktırmaları gerekmektedir. Pek çok müşteri araçlarında LPG yakıt kullanmak istemektedir. Çünkü, sıralı sistem LPG son teknolojinin ve araç performansının en iyi maximizasyonunu sağlayan bir üründür. Bu ürünün çalışması, ilk olarak benzinle daha sonra gaz ile olmaktadır. Motor ömrünü uzatmaktadır.

Hava koşullarına bağlı olarak yaşanan hararet ya da donma gibi sorunların yaşanmasını engellemektedir. Sıralı otogaz sistemlerinin aracınız ve doğanın sağlığı için oldukça önemlidir. Aynı zamanda enerji ve para tasarrufu sağlamaktadır.

Son teknoloji bir ürün olduğu için otomobilin güvenilirliğini arttırmaktadır. Otogaz sistemlerinin bunlar gibi pek çok avantajından yararlanmak için Alfa Romeo otogaz sistemleri firmamızdan en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Aracınızın, modeline, markasına uygun otogaz sistemini tespit edip, uzman çalışanlarımız ile montajını yapmaktayız.

Bakım SorgulamaRandevu TalebiTeklif TalebiTasarruf HesaplamaWhatsapp MesajAra: (0216) 441 03 03