Audi - LPG Montajları

Audi OTOGAZ Sistemleri

Son zamanlarda otomobil müşterileri ve sahipleri ekonomi tasarrufu açısından OTOGAZ sistemleri tercih etmektedir. Audi OTOGAZ sistemleri benzin ya da motorine göre çok daha ekonomik olan LPG yakıtına sahip bir sistemdir.

Pek çok müşterinin tercih sebebinin başında bu durum bulunmaktadır. Araçlarında LPG yakıtı kullanmak isteyen müşterilerin bu OTOGAZ sistemini otomobillerine taktırmaları gerekmektedir. Düzenli olarak bakımları ve kontrolleri yapıldığında oldukça iyi performans göstermektedir.

Neden OTOGAZ Sistemleri Tercih Edilmelidir?

OTOGAZ sistemlerinden özellikle, sıralı LPG sistemleri pek çok açıdan araçlara fayda sağlamaktadır. Bu faydaları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Böylece, aracınız için verdiğiniz yüksek yakıt ücretlerinden kurtulmuş olacaksınız.
  • İçerisinde kurşun bulundurmamaktadır.
  • Benzinli araçlara göre daha az egzoz gazı emisyon değerleri göstermektedir.
  • Ateşleme bujisinin, motor vuruntu direnci ve motor yağı ömrünü arttırmaktadır.
  • Akıtma ve buharlaşma kaybını tamamen ortadan kaldırmaktadır.
  • Yıl içerisinde diğer yakıt türlerine göre daha uzun süre çalışabilir.
  • Aracın motorunun gücünü ve verimini arttırmaktadır.
  • Benzin ya da dizele göre çok daha temiz bir yakıttır.
  • Sürücülere ekstra bir güvenli sürüş hissi yaratır.
  • Çevreyi diğer yakıt türlerine göre büyük bir oranda daha az kirletmektedir. Çevre dostu bir yakıt türüdür.

Audi OTOGAZ sistemleri, aracınız için pek çok avantaja sahip olmanızı sağlamaktadır. Hem aracınızın performansı artacak hem de enerji ve bütçe tasarrufu etmenizi sağlayacaktır.

Sıralı Sistem LPG Nasıl Çalışmaktadır?

Sıralı OTOGAZ sisteminin çalışması ilk olarak benzin ile olmaktadır. Çünkü, gazın çalışması için motorun belirli bir sıcaklığa gelmesi gerekmektedir. Bu sıcaklığa gelene kadar araç beklemek yerine, benzin ile çalışmaya başlamaktadır. Daha sonra ise otomatik olarak sistem LPG gazına geçmektedir. Araç ilk olarak benzin ile çalıştığı için, benzin hattında bir aşınma meydana gelmeyecektir.

Bu sistemde egzoz gazı oksijen miktarına göre, yakıt miktarı da ayarlanmaktadır. Firmamız garantili ve orijinal OTOGAZ sistemi malzemeleri kullanmaktadır. Bu malzemeler, alanında uzman ustalar tarafından aracınıza monte edilmektedir.

Kullandığımız kaliteli ekipmanlar sayesinde aracınızın daha uzun süre sorun yaşamadan kullanmanızı sağlamaktayız. Kaliteli hizmetten yararlanmak için Audi OTOGAZ Sistemleri firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bakım SorgulamaRandevu TalebiTeklif TalebiTasarruf HesaplamaWhatsapp MesajAra: (0216) 441 03 03