Nanofast Yorumlar

ATiKER NANOFAST 3-4 silindire sahip olan motorlu araçlar için uygulanan bir LPG dönüşüm sistemidir. 1999 yılında beri LPG OTOGAZ dönüşümü yapan firmamız ATiKER’in montaj, tadilat ve bakımını yapmak için yetkilidir. ATiKER NANOFAST kitinin içinde bulunan malzemelere baktığımızda OTOGAZ sektöründeki son teknolojik ürünlerin bir araya gelmesiyle oluşmaktadır.

Atiker Nanofast Lpg Otogaz Dönüşüm Sistemleri

Firmamız ATiKER NANOFAST LPG montaj, tadilat ve bakım işlemine başlamadan önce araç üzerinde inceleme yapmaktadır. Özellikle işlem yapılacak aracın motor düzeneği tarafımızdan dikkate alınmaktadır. Bu sayede NANOFAST LPG dönüşüm sisteminin uyum durumu tespit edilmektedir. Teknolojik olarak son sistem olan test cihazları aracılığıyla titiz bir şekilde araçtaki değerler görülmektedir. Akabinde aracın kendi performansına en uygun şekilde LPG dönüşüm işlemi yapılır. Bu işlem sonunda montajı, tadilatı veya bakımı yapılan araçtaki verimin en üst düzeyde kalması sağlanmaktadır.

Atiker Nanofast Lpg

Firmamız ATiKER NANOFAST ürününün montaj, bakım ve tadilatını arz ve talep olması durumunda uzman personel aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Alanında uzmanlaşan kişilerce uygulanan işlemler yaşanabilecek sorunları da minimize etmektedir. LPG dönüşümü en uygun sürede gerçekleştirilerek araç içi yakıt değişikliği sağlanır sağlanmaz tasarruf etmeye başlanmaktadır.

Verdiğimiz hizmet aracınız için doğru olan seçimi yaparak LPG dönüşümü sonrasında performans kaybı yaşamamanızı sağlamaktır. Bulundurduğumuz ürün seçeneklerinin çok olması önemlidir. Çünkü bu size daha iyi hizmet verbilmemiz açısından önem arzetmektedir.

Yıllardır kaliteden ve profesyonel bir çalışma sisteminden ödün vermeden hizmetinizde olan MAVi AY OTOGAZ ATiKER NANOFAST ürününün hizmetini vermesinin yanı sıra ATiKER markasına ait diğer LPG dönüşüm ürünlerini de bünyesinde barındırmaktadır. Belirtilen bu LPG kitleri arasında;

ATiKER ATiKFAST LPG

ATiKER GRAND LPG

ATiKER GOLD LPG

ATiKER ELiT LPG

ATiKER NANOFAST kiti uyumu ve yakıt tüketiminde ciddi oranlarda tasarrufa gidilmektedir. %45-50 arasında olan yakıt tasarrufu ile beraber performans düşüklüğü hissettirmeyen ürün en yüksek verim ile en düşük maliyet seçeneklerini bir araya getiren kullanışlı bir ürün olarak sektörde ön planda yerini almaktadır.

Fiyat ve performans ürünü olmasının yanı sıra son teknolojiyi de barındırmaktadır. Bundan dolayı LPG sistemleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Atiker Nanofast LPG Sistemi’nin özellikleri;

ATiKER NANOFAST ürününde de ATiKER markasının diğer OTOGAZ dönüşüm ürünlerinde olduğu gibi belirli donanımlar bulunmaktadır. Bu donanımların başında gelen enjektöre ek olarak regülatör ve map parçaları da bulunmaktadır. Ürünü tamamlayan parçaların geri kalanına yer verildiğinde düğme ve ecu (beyin) donanımlarının da olduğu görülmektedir.

ATiKER NANOFAST OTOGAZ modelinde kullanılan enjektörler bazı sıralı sistem marka LPG dönüşüm kitlerinde kullanılan enjektörlere göre sessiz bir yapıdadır. Bununla beraber kullanılan enjektörlerin tepkime zamanlamasının hızlı olması diğer enjektörlere göre ayrıca bir artı olmaktadır. ATiKER NANOFAST sistemiyle uyum sorunu yaşamayan enjektörlerin ani ivmelenmelerde motordan alınan verim gücünü yansıttığı görülmektedir.

Bakım SorgulamaRandevu TalebiTeklif TalebiTasarruf HesaplamaWhatsapp MesajAra: (0216) 441 03 03