Atikfast Yorumlar

Atiker Atikfast

Maliyet olarak her bütçeye uygun olması ve takılan araca uyumu ile ATiKFAST, 3-4-6-8 silindirli motorlu araçlar için geliştirilen ATiKER LPG sistemleri’nin OTOGAZ dönüşüm kitlerinden biridir. Sıralı OTOGAZ dönüşüm sistemi ATİKFAST; çok noktalı enjeksiyon sistemine sahip 4 silindir olan araçlarda %45-50 oranında tasarrufun yanında konforlu ve problemsiz bir kullanım sağlar. 1999 yılından beri faaliyetlerine uzun bir zaman dilimi boyunca devam eden ve bütün TSE ECR 67-R-01 sertifikalarına sahip olan MAViAY LPG ATİKER LPG dönüşümünü yapmak üzere yetkilidir.

Firmamız ATiKER’in ATiKFAST model ürününün montaj işlemini sağlamadan önce LPG sisteminin araca uygun olup olmadığını saptamaktadır. Bu noktada ATiKER ATiKFAST ürün ile aracın motor yapısı firmamız tarafından dikkate alınmaktadır. Ayrıca gelişmiş test cihazlarıyla aracın değerleri incelenmektedir. Bu işlemin sonucunda araca en uygun olan LPG dönüşüm sistemi montajı yapılarak aracın performansının her zaman en üst düzeyde olması sağlanmaktadır.

1999 yılından beri ilk günkü hevesimizi kaybetmeden size hizmet etmenin önemini bildiğimiz için MAVi AY OTOGAZ olarak ATiKER ATiKFAST kit montajının yanı sıra ATiKER markasına ait OTOGAZ dönüşüm kitlerinin montajını da bünyemizde barındırmaktayız.

Montajı yapılacak araca en yayarlı marka ve model LPG dönüşümü yapılması OTOGAZ ve araç arasında yüksek düzeyde entegrasyon sağlamaktadır.

Atiker Gold
6-8 Silindir
LPG

Atiker
Grand
LPG

Atiker
Gold
LPG

Gelişmekte olan teknoloji ve yeni nesil araçlara LPG dönüşümü yapmak için firmamızın ürün yelpazesini geniş bir çeşitlilik ile barındırması önem arz etmektedir. Atiker Atikfast LPG otogaz dönüşüm kiti, uygun maliyet ile yüksek teknolojinin buluştuğu en iyi otogaz sistemlerinden biridir.

MAViAY OTOGAZ LPG dönüşüm olarak montaj yükümlülüklerinin taşıdığı her bir şartı yerine getirmekteyiz. Bu şartlar arasında yer alan gerekliliklerin bilincinde olan firmamız bu bilinçle hareket ederek ATiKER ATiKFAST ürününün montajını güven çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Verilen hizmetlerin tümü profesyonel olarak çalışma performansı gösteren uzman ustalarımız tarafından uygulanmaktadır. Alanında uzmanlaşan kişilerce uygulanan montaj, tadilat ve bakım işlemleri aracınızın LPG ile olan uyumunu en üst düzeye çıkarmaktadır.

Firmamız siz değerli misafirlerimiz ile işbirliği içerisinde bulunduğu her hizmet ve her konuda sağlıklı iletişime ve sağlıklı bir hizmet sürecine önem vermektedir. Bu durum MAViAY OTOGAZ LPG dönüşüm olarak benimsediğimiz hizmet politikalarının başında gelmektedir.

OTOGAZ sistemleri içerisinde ATiKER’in başarılı bir ürünü olan ATiKFAST; regülatör, enjektör, map, düğme, ecu (beyin) olarak adlandırılan önemli parçaları da bünyesinde taşımaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu parçalar ile OTOGAZ sistemleri açısından etkin bir yere ve role sahip olan ürünü teknoloji ile uyumlu bir biçimde faaliyet göstermektedir.

Atiker Atikfast LPG Sistemi’nin özellikleri;

ATiKER ATiKFAST özellikleri gereği OTOGAZ sistemleri açısından

son teknoloji bir ürün olarak piyasada mevcut konumunu almaktadır. ATiKER ATiKFAST OTOGAZ dönüşüm kitinde diğer sıralı sistem LPG ürünlerine göre sessiz bir yapıda farklı enjektörler kullanılmıştır. İlgili enjektörleri öne çıkaran durum tepkime süresinin çok daha hızlı olmasıdır. ATiKER ATiKFAST ürününde kullanılan enjektör ani ivmelenmelerde motorun performansını arttırmaya yönelik bir işlevsellik barındırmaktadır.

İfade edilen bu durumlar ATiKER ATiKFAST kullanmayı tercih eden her bir müşteri ve her bir motorlu araç kullanıcısı tarafından yarar görülen ve fayda sağlanan özellik olma nitelikleri taşımaktadır.

Günümüzde motorlu taşıt kullanıcıları araçları üzerind

en performans alırken yakıt tüketimini en aza indirgemeyi planlamaktadırlar. İlgili durumun elde edilebilmesi için ise alternatif yol ve yöntemler aranmaya başlanmıştır. Bu yol ve yöntemlerin başında OTOGAZ dönüşüm işlemleri yer almaktadır. MAViAY OTOGAZ başarılı ve profesyonel bir OTOGAZ dönüşümü yaparken araç kullanıcılarının tasarrufa ulaşabilmeleri adına alternatif yolların uygulanmasına imkân tanımaktadır.

ATiKER ATiKFAST ürünü ile yakıt tüketiminde ciddi oranlarda tasarrufa gidilmektedir. Yakıt tasarrufu ile beraber performans düşüklüğüne de yer vermeyen ürün en yüksek verim ile en düşük maliyet seçeneklerini bir araya getiren kullanışlı bir ürün olarak sektörde ön planda yerini almaktadır.

Bakım SorgulamaRandevu TalebiTeklif TalebiTasarruf HesaplamaWhatsapp MesajAra: (0216) 441 03 03