Grand Yorumlar

GRAND LPG dönüşüm sistemi OTOGAZ sistemleri arasında sorunsuz bir LPG montajına olanak sağlayan başarılı bir LPG montaj kitidir. ATİKER GRAND yazılımsal olarak gelişmiş olmasının yanı sıra LPG montajı yapılacak aracın motor yapısına olan uyumu ile kullanıcılara üst düzey bir performans vaat etmektedir.

Atiker Grand Lpg Otogaz Dönüşüm Sistemleri

Atiker Grand

GRAND LPG dönüşüm sistemi OTOGAZ sistemleri arasında sorunsuz bir LPG montajına olanak sağlayan başarılı bir LPG montaj kitidir. ATİKER GRAND yazılımsal olarak gelişmiş olmasının yanı sıra LPG montajı yapılacak aracın motor yapısına olan uyumu ile kullanıcılara üst düzey bir performans vaat etmektedir.

GrandFirmamız ATİKER’in GRAND OTOGAZ dönüşüm kitinin montaj işlemini sağlamadan önce birtakım inceleme ve belirlemeler gerçekleştirmektedir. LPG dönüşümü yapılacak aracın motor yapısı firmamız tarafından dikkate alınarak GRAND LPG sisteminin araca uygun olup olmadığı saptanmaktadır. Ayrıca gelişmiş test cihazlarıyla aracın değerleri incelenmektedir. Bu işlemin sonucunda araca en uygun olan LPG dönüşüm sistemi montajı yapılarak aracın performansının her zaman en üst düzeyde olması sağlanmaktadır.

Profesyonel bir çalışma sistemiyle hizmet veren MAVİ AY OTOGAZ ATİKER GRAND ürününün yanı sıra ATİKER markasının diğer LPG dönüşüm ürünlerinin de hizmetlerini sağlamaktadır. Bu ürünler arasında;

ürünleri yer almaktadır.

Ürün çeşitliliğinin firmamız açısından geniş bir yelpazede tutulması önem arz etmektedir. Bu sayede sahip olduğunuz araca en uygun marka ve model OTOGAZ dönüşümü yapılarak araç ve LPG arasında en üst seviyede uyum sağlanmaktadır.

1999 yılından beri hizmet verdiğimiz her araç üzerindeki kalite ve başarımızın yanı sıra TÜRKİYE’de birçok araca alanında ilk defa OTOGAZ LPG dönüşümünü gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

OTOGAZ dönüşümü yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de yapılacak olan LPG dönüşüm işçiliğinin profesyonel olarak yapılmasıdır.

Verilen hizmetlerin tümü profesyonel olarak çalışma performansı gösteren alanında uzmanlaşmış ustalarımız tarafından uygulanmaktadır. Alanında uzmanlaşan personelimiz tarafından uygulanan montaj, tadilat ve bakım işlemleri aracınızın LPG ile olan uyumunu en üst düzeye çıkartmak için büyük özveri ve hassasiyet içerisinde gerçekleştirilmektedir.

MAVİ AY OTOGAZ LPG dönüşüm olarak montaj yükümlülüklerinin taşıdığı her bir şartı yerine getirmekteyiz. Bu şartlar arasında yer alan gerekliliklerin bilincinde olan firmamız bu bilinçle hareket ederek ATİKER GRAND ürününün montajını güven çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Firmamız siz değerli müşterilerimiz ile iş birliği içerisinde bulunduğu her konuda sağlıklı iletişime ve sağlıklı bir hizmet sürecine önem vermektedir. Bu durum MAVİ AY OTOGAZ LPG dönüşüm olarak benimsediğimiz hizmet politikalarının başında gelmektedir.

Atiker Grand LPG Sistemi’nin özellikleri;

ATİKER markasının OTOGAZ dönüşüm sistemleri arasında önde gelen GRAND ürününün sunulan birçok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler arasında;

Motor devrinin kontrolü,

Gaz basıncının kontrolü,

Su sıcaklık kontrolü,

Gaz sıcaklık kontrolü,

Enjektör açılıp kapanma zamanlamalarının hesaplanması yer almaktadır.

ATİKER GRAND ürününün araç ve araç kullanıcılarına sunduğu bir diğer özellik ise arıza durumlarının tespit edilebilmesi olmaktadır. Bu durum kullanıcı ve araç sağlığı açısından oldukça önemlidir. Arızanın tespit edilmesi ve ATİKER GRAND OTOGAZ dönüşüm sistem türü tarafından anlaşılması sonucunda otomatik anlamda benzin yakımı sağlanmaktadır.

Tespit edilen arıza durumu sistemin belleği tarafından saklanmaktadır. Böylelikle olası arıza durumlarında herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması ürünü ön plana çıkarmaktadır.

ATİKER GRAND ürün montajının sağlanmasının ardından müşterilerinin araçları üzerinden birçok fayda görebilmelerine olanak vermektedir. Araçların motorlarına doğru bir oran hesaplaması yaparak yakıt göndermesiyle performans düşüklüğüne neden olunmadan tasarruf edilebilmesi sağlanmaktadır.

Aynı zamanda ATİKER GRAND ile araç sürüş durumlarının kolaylığı ve rahatlığı da fark edilebilir bir düzeyde olduğu görülebilmektedir.

Saklanan arıza bilgileri arıza onarım adına bizim için değerli bir konumdadır. Dolayısıyla vakit kaybedilmeden ve en doğru arıza nedeni ortaya koyularak tamir işlemlerine başlanmaktadır. Bu durum onarım sürecinde en güvenilir ve en doğru çözüm yöntemlerinin oluşturulmasında etkin bir rol oynamaktadır.

ATİKER markasının OTOGAZ dönüşüm sistemleri açısından piyasaya sürdüğü LPG kit türlerinde yapısal ve işlevsel parçalarının bütünlüğü olmazsa olmazdır. ATİKER GRAND sisteminde de ilgili parçaları ifade eden regülatör, enjektör ve map donanımları yer almaktadır. Aynı zamanda ATİKER GRAND sisteminin donanımları içerisinde düğme ve ecu (beyin) parçaları da mevcut bir durumdadır. Bir araya getirilen donanımların her biri OTOGAZ dönüşüm sistemleri açısından gereken parçaları ifade etmektedir.

Bakım SorgulamaRandevu TalebiTeklif TalebiTasarruf HesaplamaWhatsapp MesajAra: (0216) 441 03 03