Atikfast OBDII Yorumlar

Atiker Atikfast OBDII Otogaz Dönüşüm Sistemleri

Atiker Atikfast OBDII

Yüksek performans ve az maliyetli ATiKFAST OBDII, 3-4 silindirli motorlu araçlar için geliştirilen ATiKER OTOGAZ Sistemleri’nin LPG dönüşüm sistemlerinden biridir. Sıralı OTOGAZ dönüşüm sistemi ATiKFAST OBDII; çok noktalı enjeksiyon sistemine sahip 4 silindir olan araçlarda %45 oranında tasarrufun yanında konforlu ve sorunsuz bir kullanım sağlar. Ayrıca araçta %99 oran ile arıza ışını yakmaz.

Atiker Atikfast OBDII

Firmamız ATiKER‘in ATiKFAST OBDII versiyon olan ürününün LPG dönüşümünü yapmadan ilk olarak LPG sisteminin araç için uyumunu kontrol etmektedir. Bu aşamada ATiKER ATiKFAST OBDII kit ile araç motor özellikleri tarafımızdan incelenmektedir. İnceleme esnasında kullanılan test cihazları en son model olmakla beraber araç hakkında detaylı bilgi sahibi olduktan sonra montaj işlemine başlanmaktadır. Bu işlem sonucunda yapmış olduğumuz ön inceleme bize araç ile alakalı uyum sağlayan LPG dönüşüm sisteminin montajını yapmaya olanak vermektedir. Basit gibi görünen ama aslında kusursuz bir montaj için hayati bir öneme sahip olan bu uygulama sonrasında araç her koşulda keyifli bir kullanım vermektedir.

Daima profesyonel çalışmayı öncü edinen MAVi AY OTOGAZ sadece ATiKER ATiKFAST OBDII ürününü değil aynı zamanda ATiKER’e ait başka LPG dönüşüm kit satış ve montaj hizmetlerini vermektedir. Diğer ürünler arasında;

ürünleri de bulunmaktadır.

Ürün sayısının fazla olması ve alternatif LPG kiti bulunması firmamız açısından her kitleye hizmet verebilmek için önem arz etmektedir. Bu hizmet anlayışı sayesinde sahip olduğunuz her araç için en uyumlu model ve marka LPG montajı yapılarak LPG dönüşümü sonrasında aracın sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanmaktadır.

Atiker LPG otogaz dönüşüm kiti, düşük fiyat ve kaliteli ürün olarak alanındaki LPG kitleri içinde en iyilerindendir.

LPG montajı yaptırmadan önce dikkat edilecek olan konulardan biri de montaj yapılacak aracın OTOGAZ dönüşümü esnasında bilgi sahibi ve uzman kişilerce yapılmasıdır.

Vermiş olduğumuz hizmetlerde gerek OTOGAZ montajı gerek tadilat ve bakım olsun uzun seneler bu sektöre hizmet etmiş ve profesyonel bir şekilde çalışan alanında uzman olan ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

MAVi AY OTOGAZ olarak tadilat, bakım ve montaj işlemlerini olabilecek en üst titizlikle yapmaktayız. Firmamız daima bu özveri içerisinde ATiKER ATiKFAST OBDII montaj ve diğer işlemlerini güvenli bir şekilde yapmaktadır.

Firmamızın en önemli politikalarından biri de çok değer verdiği siz müşterilerimiz ile her konuda iletişim halinde olmak ve kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Atiker Atikfast OBDII LPG Sistemi’nin özellikleri;

LPG sistemleri arasında teknoloji konusunda son sistem bir ürün olan ATiKFAST OBDII OTOGAZ montaj kitinde kullanılan enjektörler diğer marka ve model ürünlerde bulunanların aksine sessiz yapıda çalışmaktadır. LPG dönüşümü sonrası kullanılan araçta performan konusunda üst segment bir keyif sunmakla beraber kullanıcılarının sorunsuz bir kullanım keyfi yaşamalarını sağlamaktadır.

Araç kullanırken benzin masraflarının ülkemizde yüksek olması ve yakıta yapılan harcamanın devamlı artması sonucunda özellikle motorlu taşıtlarda alternatif yollara başvurulmaktadır. Bu alternatiflerin başında LPG dönüşümü yer almaktadır. MAVi AY OTOGAZ kaliteli ve güvenli LPG dönüşümü ile araç kullanıcılarının en büyük sorunların biri olan yüksek maliyeti en aza indirmek için alrernatif yöntemlerin uygulanması hususunda yardımcı olmaktadır. ATiKFAST OBDII montaj sonrası yakıt tüketimi olarak %45-50 oranlarında tasarruf sağlamaktadır. Yakıt tasarrufu yaparken aynı zamanda performans kaybı olmadan keyifli bir kullanım sunmakta ve sektörde bir çok araç için tercih edilmektedir.

LPG sistemleri arasında ATiKER markasına ait olan ATiKFAST OBDII; regülatör, enjektör, map, düğme, ecu (beyin) parçalarından oluşmaktadır. ATiKER gelişen teknolojisi ile parçalar arasındaki uyumu en üst seviyeye çıkartarak keyifli bir kullanım sunmaktadır.

Bakım SorgulamaRandevu TalebiTeklif TalebiTasarruf HesaplamaWhatsapp MesajAra: (0216) 441 03 03